Piłka nożna
Polska
3 Liga - Pod./War./Maz.



Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportowa nie tylko w Polsce ale i na świecie. Serwis "wyniki na żywo" powstał z myślą o tych wszystkich, którzy śledząc zmagania piłkarzy na boiskach, chcieliby podzielić się swoimi emocjami z innymi kibicami. Jeśli macie informacje dotyczącą jakiegoś spotkania, znacie jego wynik, wpiszcie go w serwisie "wyniki na żywo".

Zakończone wydarzenia
2012-05-13 15:00 Dab Dabrowa Bialostocka - LKS 1926 Lomza
2012-05-12 14:00 Concordia Elblag - MKS Korsze
2012-05-06 19:00 LKS 1926 Lomza - Warmia Grajewo
2012-05-06 17:00 Orzel Kolno - Start Dzialdowo
2012-05-06 14:00 Granica Ketrzyn - Zatoka Braniewo
2012-05-05 15:00 Motor Lubawa - Olimpia Zambrow
2012-04-29 14:00 Dab Dabrowa Bialostocka - MKS Korsze
2012-03-25 14:00 Pogon Lapy - Huragan Morag
2011-10-29 12:30 Olimpia 2004 Elblag - Mragowia Mragowo
2011-10-15 12:30 Olimpia 2004 Elblag - Warmia Grajewo
2011-09-17 13:00 Olimpia 2004 Elblag - Olimpia Zambrow
2011-09-10 14:00 Concordia Elblag - Dab Dabrowa Bialostocka
2011-09-09 17:00 Motor Lubawa - Mragowia Mragowo
2011-08-21 16:00 Dab Dabrowa Bialostocka - Zatoka Braniewo
2011-08-20 14:00 Concordia Elblag - Huragan Morag
2011-06-05 15:00 Dab Dabrowa Bialostocka - Motor Lubawa
2011-06-04 16:00 Promien Monki - Mragowia Mragowo
2011-06-04 13:00 Concordia Elblag - Pogon Lapy
2011-06-04 12:00 Zatoka Braniewo - Olimpia Zambrow
2011-06-02 17:00 Czarni Olecko - MKS Korsze
2011-05-25 16:00 Huragan Morag - Czarni Olecko Will be played in Olecko
2011-05-25 14:00 Concordia Elblag - Start Dzialdowo
2011-05-22 15:00 Pogon Lapy - Mazur Elk
2011-05-14 14:30 Concordia Elblag - Olimpia Zambrow
2011-05-01 12:00 Concordia Elblag - Zatoka Braniewo
2011-04-21 15:00 Huragan Morag - Concordia Elblag
2011-04-17 15:00 Czarni Olecko - Mazur Elk
2011-04-16 15:00 Motor Lubawa - Start Dzialdowo
2011-04-16 13:00 Concordia Elblag - Wissa Szczuczyn
2011-04-03 14:00 Czarni Olecko - Pogon Lapy
2010-10-31 12:00 Concordia Elblag - Mragowia Mragowo
2010-10-30 15:00 Zatoka Braniewo - Vegoria Wegorzewo
2010-10-03 13:00 Concordia Elblag - Vegoria Wegorzewo
2010-08-29 14:00 Pogon Lapy - Olimpia Zambrow
2010-08-29 13:00 Concordia Elblag - Dab Dabrowa Bialostocka
2010-08-28 11:00 Mazur Elk - Zatoka Braniewo
2010-08-22 15:00 Pogon Lapy - Zatoka Braniewo
2010-06-19 16:00 Olimpia Zambrow - Sokol Sokolka
2010-06-12 16:00 Czarni Olecko - Olimpia Zambrow
2010-06-09 16:00 Pogon Lapy - Czarni Olecko
2010-06-06 15:00 Mazur Elk - Warmia Grajewo
2010-06-03 15:00 Concordia Elblag - Huragan Morag
2010-05-30 15:00 Pogon Lapy - Concordia Elblag
2010-05-26 14:00 Mazur Elk - Promien Monki
2010-05-23 15:00 Mazur Elk - Mragowia Mragowo
2010-05-19 16:00 Olimpia Zambrow - Tur Bielsk Podlaski
2010-05-02 16:00 Vegoria Wegorzewo - Start Dzialdowo
2010-05-02 15:00 Mazur Elk - Huragan Morag
2010-04-20 17:00 Promien Monki - Pogon Lapy
2010-04-19 17:00 MKS Mielnik - Concordia Elblag

[ 1 ] [ 2 ]