Piłka nożna
Polska



Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportowa nie tylko w Polsce ale i na świecie. Serwis "wyniki na żywo" powstał z myślą o tych wszystkich, którzy śledząc zmagania piłkarzy na boiskach, chcieliby podzielić się swoimi emocjami z innymi kibicami. Jeśli macie informacje dotyczącą jakiegoś spotkania, znacie jego wynik, wpiszcie go w serwisie "wyniki na żywo".

Zakończone wydarzenia
2012-05-31 15:00 Pogon Barlinek - Cartusia Kartuzy
2012-05-15 17:00 Karkonosze Jelenia Gora - Iskra Kochlice
2012-05-13 17:00 Radomiak Radom - Hutnik Warszawa
2012-05-13 16:30 LKS Nieciecza - Flota Swinoujscie
2012-05-13 16:00 Stal Krasnik - Unia Nowa Sarzyna
2012-05-13 15:30 Czarni Wroblewo - Grom Plewiska
2012-05-13 15:00 Dab Dabrowa Bialostocka - LKS 1926 Lomza
2012-05-13 12:00 Blekitni Stargard Szczecinski - Kotwica Kolobrzeg
2012-05-13 11:15 Pelikan Lowicz - Pogon Siedlce
2012-05-13 11:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki - Pogon-Ekolog Zdunska Wola
2012-05-12 20:00 Skra Czestochowa - Victoria Czestochowa
2012-05-12 19:00 Piast Gliwice - Kolejarz Stroze
2012-05-12 18:00 Olimpia Elblag - Ruch Radzionkow
2012-05-12 17:30 Arka Gdynia - Wisla Plock
2012-05-12 17:00 Legionovia Legionowo - Orzel Wierzbica
2012-05-12 16:30 Stal Sanok - Orleta Radzyn Podlaski
2012-05-12 16:00 Warta Sieradz - Omega Kleszczow
2012-05-12 15:00 KP Piaseczno - Mazur Karczew
2012-05-12 14:45 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz
2012-05-12 14:00 Concordia Elblag - MKS Korsze
2012-05-12 13:30 Granat Skarzysko-Kamienna - Gornik Wieliczka
2012-05-12 13:00 Strzelinianka Strzelin - Nysa Zgorzelec
2012-05-12 12:00 Wloclavia Wloclawek - Pomorzanin Torun
2012-05-12 11:00 Sokol Aleksandrow Lodzki - Bron Radom
2012-05-11 18:00 Sprotavia Szprotawa - Lucznik Strzelce Krajenskie
2012-05-11 17:30 Stal Mielec - Karpaty Krosno
2012-05-11 14:00 Zaglebie Lubin (ME) - Polonia Warszawa (ME)
2012-05-09 20:00 Wisla Pulawy - Resovia
2012-05-09 19:00 Piast Gliwice - Dolcan Zabki
2012-05-09 18:00 Polonia Slubice - Stilon Gorzow Wielkopolski
2012-05-09 17:30 Calisia Kalisz - Rakow Czestochowa
2012-05-09 17:00 KS Polkowice - Wisla Plock
2012-05-09 16:45 Bogdanka Leczna - Pogon Szczecin
2012-05-09 16:30 UKS SMS Lodz - Wlokniarz Pabianice
2012-05-09 16:00 Ilanka Rzepin - Promien Zary
2012-05-08 17:00 BKS Stal Bielsko-Biala - Szczakowianka Jaworzno
2012-05-07 17:00 Korona Kielce (ME) - Legia Warszawa (ME)
2012-05-07 15:00 Lech Poznan (ME) - Widzew Lodz (ME)
2012-05-07 13:00 Polonia Warszawa (ME) - Podbeskidzie Bielsko-Biala (ME)
2012-05-07 12:00 LKS Lodz (ME) - Jagiellonia Bialystok (ME)
2012-05-06 19:00 LKS 1926 Lomza - Warmia Grajewo
2012-05-06 17:00 Orzel Kolno - Start Dzialdowo
2012-05-06 16:00 Victoria Koronowo - Lech Rypin
2012-05-06 15:00 Jarota Jarocin - Baltyk Gdynia
2012-05-06 14:00 Granica Ketrzyn - Zatoka Braniewo
2012-05-06 12:00 Karkonosze Jelenia Gora - Konfeks Legnica
2012-05-06 11:15 Pelikan Lowicz - Stal Rzeszow
2012-05-06 11:00 Przyszlosc Rogow - Start Namyslow
2012-05-05 20:00 Pogon Szczecin - Kolejarz Stroze
2012-05-05 19:00 Sandecja Nowy Sacz - Ruch Radzionkow